BIP
34 batalion radiotechniczny
Aktualności
PIKNIK RODZINNY
03.06.2017
W dniu 03.06.2017 roku Klub wraz z Sekcją Wychowawczą 34. Chojnickiego Batalionu Radiotechnicznego przy udziale wydzielonych sił i środków z 341. kompanii radiotechnicznej i kompanii logistycznej zorganizował Piknik Rodzinny

z okazji Dnia Dziecka połączony z Dniem Otwartych Koszar dla żołnierzy, pracowników i ich rodzin oraz służb mundurowych miasta Chojnice. Otwarcia pikniku dokonał Dowódca  ppłk Paweł CZAJKOWSKI, który życzył wszystkim uczestnikom, a w szczególności dzieciom wspaniałej zabawy.
Kuchnia wojskowa serwowała grochówkę, karkówkę i kiełbaskę z grilla. Na dzieci czekała moc wspaniałych atrakcji – zabawy na dmuchanych zamkach, przejażdżka na motorach, quadach oraz pojazdami wojskowymi.
Szczególnym zainteresowaniem najmłodszych cieszyły się koniki, malowanie twarzy oraz wata cukrowa.
Na piknik przybyły zaprzyjaźnione służby mundurowe: Policja, Powiatowa Państwowa Straż Pożarna oraz Areszt Śledczy, które zaprezentowały samochody służbowe, sprzęt gaśniczy. Funkcjonariusze Policji dodatkowo zaprezentowali pokaz zatrzymania przestępcy oraz walki wręcz.
W trakcie pikniku przeprowadzono liczne konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych. Piknik Rodzinny  jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem, udział w nim wzięło około 600 osób.

Zobacz galerię

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych